Як оформляється заявка

Процес оформлення заявки для отримання фінансової допомоги максимально спрощений і займає всього кілька хвилин. Від клієнта не потрібно збирати документи, залучати поручителів або використовувати заставу. Оформити позику можна не тільки в офісі компанії, а й віддалено за допомогою інтернет з'єднання.

Створіть акаунт

Перше, що необхідно зробити, це створити власний аккаунт на сайті CREDILO. Для цього необхідно внести в анкету свої ПІБ, а також дані про номер телефону та електронну пошту.

Внесіть паспортні дані

Друге, знадобиться внести особисті паспортні дані, при внесенні яких необхідно проявити максимальну увагу, так як надані відомості мають бути коректними.

Визначіть умови кредиту

Третє, Ваші дані будуть оброблені в реальному часі для підбору найбільш релевантних кредитних пропозицій. Далі Вам буде необхідно ввести свої банківські реквізити. Сервіс надає платні послуги. 

Порада 1

Під час заповнення анкети необхідно вказати тільки достовірну інформацію. При використанні недостовірної інформації ймовірність відмови в отриманні кредиту багаторазово збільшується. За рахунок використання достовірних даних людина не тільки отримує доступ до грошей онлайн, але і до особистої кредитної історії.

Порада 2

Немає сенсу ігнорувати службу технічної підтримки. Спеціалісти сервісу завжди грамотно нададуть відповіді на поставлені запитання, допоможуть пройти реєстрацію, оформити заявку, а також проінформують про особливості мікрокредитування. Пам'ятайте, що Ваше звернення за кредитом в CREDILO вдруге буде ще швидшим та зручним.

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити
safety lang Lang

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити