Часті питання

Ми зібрали для Вас усі відповіді на найчастіші питання. Користуйтесь пошуком для біль швидкого находження відповіді.

Щоб оформити анкету, необхідно зареєструватися в онлайн-сервісі Credilo. Вкажіть ПІБ, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. У листі прийде посилання для підтвердження Вашої адреси електронної пошти і смс з кодом верифікації для підтвердження Вашого номера мобільного телефону.

Після цього для Вас будет разрахований кредитний рейтинг та сформована персональна програма фінансування, а також і для покращення кредитної історії. Залишиться вибрати кредит, який підходить Вам як найбільше та оформити його, погоджуючись з офертою.

При першому зверненні надається до 10000 грн, але постійним клієнтам доступно до 20000 грн. Строк повернення коштів від 1 дня до 1 місяця при перших позиках там до 6-12 місяців у разі повторного оформлення. По спеціальним пропозиціям можно брати позику без нарахування відсотків, по базовим тарифам платити прийдеться 1-2 % в день.

Так, в нас більш ніж 100 партнерів - мікрофінансових установ, серд яких є дуже лояльні кредитори, котрі готові допомогти з виправленням репутації. Ми підберемо доступні варіанти для клієнтів з любою кредитною історією.

За 15 хвилин можно все отримати кошти: анкета обробляється автоматично, заявка разглядається миттєво, оформлення відбувається по задовільним пропозиціям, тому кошти видаються без відмови в 95% випадків.

Сервіс працює цілодобово - без перерви та вихідних. Звернення обробляються у будь-який час відразу після надходження.Єдине, що може зашкодити отримати гроші за 10-15 хвилин - це "довгий" спосіб наданні кредиту. Так, при відправленні схваленої суми на банківський рахунок за реквізитами чи на карту по її номеру, гроші можуть йти до клієнта протягом декількох годин чи навіть днів. В суботу ввечері на рахунок в банку ви навряд чи отримаєте кредит, і в неділю також, надійдуть кошти лише в понеділок. Якщо вибрати грошовий переказ Сontact, то потрібно буде прибути особисто в пункт видачі протягом години після заключення угоди, однак, можливо буде це зробити тільки в робочий час конкретного офісу. Без затримок надходять перекази на електронні гаманці Яндекс і Ківі, для цих платіжних систем вихідні дні не мають значення.

На вибір у позичальника є декілька варіантів внесення коштів для погашення кредиту: оплата грошовим переказо через термінал, картою в банкоматі або в особистому кабінеті, банківським переказом на реквізити кредитора, перерахунком з Ківі або Яндекс-гаманця, а також готівкою в салонах. Вибирайте спосіб з мінімальною комісією та відправляйте гроші МФО без затримок.

Не найли відповідь? Напишіть нам!
Запитати

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити