Часті питання

Ми зібрали для Вас усі відповіді на найчастіші питання. Користуйтесь пошуком для біль швидкого находження відповіді.

Щоб оформити анкету, необхідно зареєструватися в онлайн-сервісі Credilo. Вкажіть ПІБ, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. У листі прийде посилання для підтвердження Вашої адреси електронної пошти і смс з кодом верифікації для підтвердження Вашого номера мобільного телефону.

Після цього для Вас будет разрахований кредитний рейтинг та сформована персональна програма фінансування, а також і для покращення кредитної історії. Залишиться вибрати кредит, який підходить Вам як найбільше та оформити його, погоджуючись з офертою.

При першому зверненні надається до 10000 грн, але постійним клієнтам доступно до 20000 грн. Строк повернення коштів від 1 дня до 1 місяця при перших позиках там до 6-12 місяців у разі повторного оформлення. По спеціальним пропозиціям можно брати позику без нарахування відсотків, по базовим тарифам платити прийдеться 1-2 % в день.

Так, в нас більш ніж 100 партнерів - мікрофінансових установ, серд яких є дуже лояльні кредитори, котрі готові допомогти з виправленням репутації. Ми підберемо доступні варіанти для клієнтів з любою кредитною історією.

За 15 хвилин можно все отримати кошти: анкета обробляється автоматично, заявка разглядається миттєво, оформлення відбувається по задовільним пропозиціям, тому кошти видаються без відмови в 95% випадків.

Сервіс працює цілодобово - без перерви та вихідних. Звернення обробляються у будь-який час відразу після надходження.Єдине, що може зашкодити отримати гроші за 10-15 хвилин - це "довгий" спосіб наданні кредиту. Так, при відправленні схваленої суми на банківський рахунок за реквізитами чи на карту по її номеру, гроші можуть йти до клієнта протягом декількох годин чи навіть днів. В суботу ввечері на рахунок в банку ви навряд чи отримаєте кредит, і в неділю також, надійдуть кошти лише в понеділок. Якщо вибрати грошовий переказ Сontact, то потрібно буде прибути особисто в пункт видачі протягом години після заключення угоди, однак, можливо буде це зробити тільки в робочий час конкретного офісу. Без затримок надходять перекази на електронні гаманці Яндекс і Ківі, для цих платіжних систем вихідні дні не мають значення.

На вибір у позичальника є декілька варіантів внесення коштів для погашення кредиту: оплата грошовим переказо через термінал, картою в банкоматі або в особистому кабінеті, банківським переказом на реквізити кредитора, перерахунком з Ківі або Яндекс-гаманця, а також готівкою в салонах. Вибирайте спосіб з мінімальною комісією та відправляйте гроші МФО без затримок.

Не найли відповідь? Напишіть нам!
Запитати

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити
safety lang Lang

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити